Like It! (3.1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Default
lt: Numatytasis

en: Created
lt: Sukurta

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: About
lt: Apie

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
