Like It! (3.1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Created
lv: Izveidots

en: Widget type
lv: Logrīka tips

en: About
lv: Par

en: View mode
lv: Skata režīms
