Like It! (3.1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Default
sk: Predvolené

en: Created
sk: Vytvorené

en: Session ID
sk: ID session

en: Widget type
sk: Typ widgetu

en: About
sk: Informácie o

en: Like
sk: Páči sa mi to

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
