Like It! (3.1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Default
tr: Varsayılan

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Session ID
tr: Oturum ID

en: Widget type
tr: Arayüz nesnesi türü

en: About
tr: Hakkında

en: Like
tr: Beğen

en: View mode
tr: Görünüm kipi
