Like It! (3.1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
