Like It! (3.1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Default
be: Прадвызначана

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Widget type
be: Тып віджэта

en: About
be: Аб

en: View mode
be: Лад выгляду
