Like It! (3.1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Session ID
bo: སྦྲེལ་ཡུན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Widget type
bo: ཡོ་བྱད་ཀྱི་རིགས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
