Like It! (3.1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Default
ca: Per defecte

en: Created
ca: Creat

en: Session ID
ca: ID de sessió

en: Widget type
ca: Tipus de giny

en: About
ca: Detalls

en: View mode
ca: Mode de visualització
