Like It! (3.1.0) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Default
de: Standard

en: Created
de: Erstellt

en: Session ID
de: Session-ID

en: Widget type
de: Steuerelementtyp

en: About
de: Über

en: Owner ID
de: Besitzer-ID

en: Like
de: Gefällt mir

en: View mode
de: Ansichtsmodus

en: Unlike
de: Nicht mehr toll finden

en: Target Entity Type
de: Ziel-Entitätstyp

en: The time that the entity was created.
de: Der Erstellungszeitpunkt der Entität.

en: Target Entity View (Node only)
de: Ziel-Entitätsansicht (nur Inhalte)

en: Providing target node view.
de: Bereitstellung der Zielinhaltsansicht.

en: Widget display type.
de: Steuerelementenzeigetyp.

en: Target entities
de: Zielpersonen

en: <b>Default</b> is with "Like/Unlike" text and count, <b>Widget 2</b> is with ♥ and count.
de: <b>Default</b> ist mit "Like/Unlike"-Text und Anzahl, <b>Widget 2</b> ist mit ♥ und Anzahl.

en: Set Likeit to
de: Setzen Sie Likeit auf
