Like It! (3.1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Session ID
el: ID συνεδρίας

en: Widget type
el: Τύπος γραφικού συστατικού

en: About
el: Περί

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
