Like It! (3.1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Default
et: Vaikimisi

en: Created
et: Loodud

en: Session ID
et: Seansi ID

en: Widget type
et: Vidina liik

en: About
et: Programmist

en: Owner ID
et: Omaniku ID

en: View mode
et: Kuvarežiim
