Like It! (3.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: About
fa: درباره

en: Owner ID
fa: شناسه‌ی صاحب

en: View mode
fa: نحوه نمایش
