Like It! (3.1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Created
he: נוצר

en: Session ID
he: מזהה הפעלה

en: Widget type
he: סוג ווידג'ט

en: About
he: אודות

en: View mode
he: מצב תצוגה
