Like It! (3.1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Default
hr: Zadano

en: Created
hr: Stvoreno

en: Widget type
hr: Vrsta cinculatora

en: About
hr: Opis
