Like It! (3.1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Default
jv: Gawan

en: Created
jv: Digawé

en: Session ID
jv: ID sesi

en: Widget type
jv: Jinisé piranti

en: About
jv: Ngenani
