Like It! (3.1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Widget type
km: ប្រភេទ​ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: About
km: អំពី
