Like It! (3.1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: ID
fa: هویت

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Widget type
fa: نوع

en: About
fa: درباره

en: View mode
fa: نحوه نمایش
