Like It! (3.1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Widget type
ta: விட்ஜெட் வகை

en: About
ta: பற்றி

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
