Like It! (3.1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Default
uk: Базово

en: Created
uk: Створено

en: Session ID
uk: ID сеансу

en: Widget type
uk: Тип віджета

en: About
uk: Про модуль

en: Owner ID
uk: ID власника

en: Like
uk: Схоже на

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Unlike
uk: Не подобається

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.
