Like It! (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Created
da: Oprettet

en: Session ID
da: Sessions-ID

en: About
da: Om

en: Owner ID
da: Ejer ID
