Like It! (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Created
fi: Luotu

en: About
fi: Tietoja

en: Owner ID
fi: Omistajan ID

en: Like
fi: Tykkää

en: View mode
fi: Näyttötila
