Like It! (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Created
sv: Skapad

en: Session ID
sv: Sessionens ID

en: About
sv: Om

en: Like
sv: Gilla

en: View mode
sv: Visningsläge

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.
