LINE Add Friend (1.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Normal
ar: طبيعي

en: English
ar: إنجليزية

en: Japanese
ar: يابانية

en: Thai
ar: تايلندية
