LINE Add Friend (1.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: English
ca: Anglès

en: Japanese
ca: Japonès

en: Button size
ca: Mida del botó

en: Thai
ca: Tailandès
