LINE Add Friend (1.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Normal
cs: Normální

en: English
cs: Anglicky

en: Japanese
cs: Japonsky

en: Button size
cs: Velikost tlačítka

en: Thai
cs: Thajsky
