LINE Add Friend (1.0.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Language
de: Sprache

en: English
de: Englisch

en: Japanese
de: Japanisch

en: Button size
de: Button-Größe

en: Thai
de: Thailändisch

en: Chinese (Traditional)
de: Chinesisch (Traditionell)
