LINE Add Friend (1.0.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Language
es: Idioma

en: English
es: Inglés

en: Japanese
es: Japonés

en: Button size
es: Tamaño del botón

en: Thai
es: Tailandés
