LINE Add Friend (1.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Language
et: Keel

en: Normal
et: Tavaline

en: English
et: Inglise keel

en: Japanese
et: Jaapani keel

en: Button size
et: Nupu suurus

en: Thai
et: Tai keel
