LINE Add Friend (1.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Normal
eu: Arrunta

en: English
eu: Ingelesa

en: Japanese
eu: Japoniera

en: Thai
eu: Thaiera
