LINE Add Friend (1.0.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Language
fr: Langue

en: English
fr: Anglais

en: Japanese
fr: Japonais

en: Button size
fr: Taille du bouton

en: Thai
fr: Thaïlandais
