LINE Add Friend (1.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: English
gl: Inglés

en: Japanese
gl: Xaponés

en: Button size
gl: Tamaño do botón

en: Thai
gl: Tailandés
