LINE Add Friend (1.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Normal
hr: Normalno

en: English
hr: Engleski

en: Japanese
hr: Japanski

en: Thai
hr: Tajlandski
