LINE Add Friend (1.0.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Normal
hu: Általános

en: English
hu: angol

en: Japanese
hu: japán

en: Button size
hu: Gomb mérete

en: Thai
hu: thaiföldi
