LINE Add Friend (1.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Normal
ja: ノーマル

en: English
ja: 英語

en: Japanese
ja: 日本語

en: Button size
ja: ボタンサイズ

en: Thai
ja: タイ語
