LINE Add Friend (1.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: Japanese
kn: ಜಪಾನಿ

en: Thai
kn: ಥಾಯ್
