LINE Add Friend (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Normal
lv: Normāls

en: English
lv: Angļu

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Thai
lv: Tai
