LINE Add Friend (1.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: Japanese
my: ဂျပန်

en: Thai
my: ထိုင်း
