LINE Add Friend (1.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Normal
nl: Normaal

en: English
nl: Engels

en: Japanese
nl: Japans

en: Button size
nl: Knopgrootte

en: Thai
nl: Thais
