LINE Add Friend (1.0.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Language
pl: Język

en: Normal
pl: Zwykły

en: English
pl: Angielski

en: Japanese
pl: Japoński

en: Thai
pl: Tajski
