LINE Add Friend (1.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: English
pt: Inglês

en: Japanese
pt: Japonês

en: Button size
pt: Tamanho do botão

en: Thai
pt: Tailandês
