LINE Add Friend (1.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Normal
sk: Normálny

en: English
sk: Angličtina

en: Japanese
sk: Japončina

en: Thai
sk: Thajčina
