LINE Add Friend (1.0.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Language
sv: Språk

en: English
sv: Engelska

en: Japanese
sv: Japanska

en: Button size
sv: Storlek på knapp

en: Thai
sv: Thailändska
