LINE Add Friend (1.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Language
te: భాష

en: Normal
te: సాధారణ

en: English
te: ఆంగ్లం

en: Japanese
te: జపనీస్

en: Thai
te: థాయి
