LINE Add Friend (1.0.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Normal
uk: Звичайне

en: English
uk: Англійська

en: Japanese
uk: Японська

en: Button size
uk: Розмір кнопки

en: Thai
uk: Тайська

en: Chinese (Traditional)
uk: Китайська (традиційний)

en: Social Media
uk: Соціальні мережі
