LINE Add Friend (1.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Language
ur: زبان

en: Normal
ur: عمومی

en: English
ur: انگریزی

en: Japanese
ur: جاپانی

en: Thai
ur: تھائی
