LINE Add Friend (1.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Normal
fi: Normaali

en: English
fi: englanti

en: Japanese
fi: japani

en: Thai
fi: thai

en: Social Media
fi: Sosiaalinen media
