LINE Add Friend (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Normal
hi: सामान्य

en: English
hi: अंग्रेजी

en: Japanese
hi: जापानी

en: Thai
hi: थाई
