LINE Add Friend (1.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Normal
it: Normale

en: English
it: Inglese

en: Japanese
it: Giapponese

en: Button size
it: Dimensione pulsante
