LINE Add Friend (1.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Language
mr: भाषा

en: Normal
mr: साधारण

en: English
mr: इंग्लीश

en: Japanese
mr: जॅपनीज

en: Thai
mr: थाई
