LINE Add Friend (1.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Normal
ne: साधारण

en: English
ne: अंग्रेजी

en: Japanese
ne: जापानीज

en: Thai
ne: थाई
